22:34

032 - połącz się ze śląskim rock-folkiem


Fot. Radosław Kaźmierczak
   Niby maj, niby bliżej wakacji, a pracy coraz więcej. Mimo wszystko warto wyrwać się gdzieś w piątkowe popołudnie. A może by tak spędzić czas przy dźwiękach śląskiego rock-folku? Już 16 maja o godz. 20.00 w Klubie Panorama (Katowice, ul. Śląska 75) odbędzie się koncert zespołu 032.

   032 to rockowo-folkowa grupa ze Śląska i ze Śląskiem się identyfikująca. Inspirację czerpie z folku z Wysp, z Kontynentu i zza Oceanu. Opiera się przede wszystkim na akustycznych brzmieniach (gitar, harmonijek, skrzypiec) i snuje melodyjne opowieści, bajki i ballady, ale lubi też zrobić trochę bardziej rockowego "larma". 032 – jak to w folku – odnajduje się gdzieś między poezją śpiewaną, a rockiem wędrując to w jedną, to w druga stronę. Skład zespołu:

Bartosz Bialik – śpiew, gitara, organki, inne instrumenty
Michał Laksa – bas
Michał Kurowski – skrzypce, śpiew
Adrian Fuchs – bębny
Marek Sajnóg – gitara
Łukasz Antes – piano, Hammond

     Z pewnością zachęci Was całkowity wstęp wolny, więc tym bardziej zapraszamy i mamy zamiar się pojawić, o ile czas pozwoli. Można również dokonać rezerwacji miejsca (20 zł od osoby, do wykorzystania na barze) do 15 maja. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 32 206 6000. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP