17:21

ILUZJONIŚCI - magiczna siła animacji


Magia to po prostu kino i to w jaki sposób zostaje tworzone. Być może tym kierowali się twórcy animowanego filmu Iluzjoniści, czyli niezwykle ciekawego projektu, który do finalnej realizacji potrzebuje tylko odrobiny Waszego wsparcia.
 
    Jak piszą twórcy:  "Historia rozgrywa się u schyłku XIX wieku. W świecie, w którym magia cyrku oraz sztuka iluzji zawładnęły wyobraźnią ludzi. 
 Poznajemy trzech iluzjonistów: Jodlowski (Jan Peszek), Majewicz (Jerzy Bończak) oraz Pan Parówkarz (Stanisław Tym). Spotykają się, jak co roku, na festiwalu magii cyrku, ale rozgrywka jaką toczą między sobą przynosi nieoczekiwany finał." - a to tylko krótkie streszczenie fabuły zapowiadanego filmu. 

  Autorami projektu są Sebastian Kwidzyński, Marcin Roszczyniała oraz Samira Baddour, którym do tworzenia filmu udało zaangażować się znanych i cenionych aktorów: Stanisława Tyma, Jana Peszka oraz Jerzego Bończaka. Mam nadzieję, że z tak doborową obsadą, zaangażowaniem twórców oraz Waszą pomocą, już wkrótce doczekamy się premiery i będziemy mogli bliżej poznać Iluzjonistów. 

Jeżeli chcecie wesprzeć produkcję i dowiedzieć się więcej zapraszam Was na stronę projektu:

oraz 


M.C.

4 komentarze:

 1. Uwielbiam iluzję, chętnie zajrzę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam wszystkim film p.t. Iluzonista, a także jeden z tego gatunku, nowszy, ale nie pamietam tytułu... Generalnie temat ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje świetnego bloga.
  Chętnie podejmę z Tobą współpracę.
  Proszę o kontakt na maila:
  info@paywin.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie sztuczki. Super blog, dzięki za ciekawostki z świata iluzji

  OdpowiedzUsuń

TOP